Uczestnictwo w warsztatach wczesnego ostrzegania i alarmowania w Tylnej Górze

W dniach 21-23.06.2017r. w Tylnej Górze k. Bydgoszczy, na terenie Ośrodka Szkoleniowego Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej, odbyły się warsztaty dla specjalistów urzędów wojewódzkich zajmujących się problematyką wczesnego ostrzegania i alarmowania ludności, które zostały zorganizowane przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej. Na warsztatach tych prezentowane były założenia oraz dotychczasowe wyniki realizacji projektu. Odbyła się również prezentacja możliwości opracowywanego w ramach projektu systemu WAZkA. Prezentacja wzbudziła duże zainteresowanie uczestników warsztatów, jak również szeroką dyskusję. Zebrane uwagi posłużą do dalszego rozwoju demonstratora systemu WAZkA.

PDF icon 1_wazka_prezentacja_projektu.pdf3.95 MB
PDF icon 2_wat_wcy_isi_prezentacja_tylnagora.pdf4.22 MB