Uczestnictwo w warsztatach Obrony Cywilnej w Tylnej Górze

W dniach 30.08-1.09.2017r. w Tylnej Górze k. Bydgoszczy, na terenie Ośrodka Szkoleniowego Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej, odbyły się warsztaty dla kierowników komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za zadania z zakresu obrony cywilnej i logistyki. Na warsztatach tych, na zaproszenie Komendy Głównej PSP, prezentowane były założenia oraz dotychczasowe wyniki realizacji projektu (w ramach umowy NCBiR DOB-BIO7/12/01/2015: „Integracja i wsparcie procesów zarządzania informacją i optymalizacji decyzji systemu ostrzegania i alarmowania”). Odbyła się również prezentacja możliwości opracowywanego w ramach projektu systemu WAZkA. Prezentacja wzbudziła duże zainteresowanie uczestników warsztatów, jak również szeroką dyskusję.

PDF icon Prezentacja z warsztatów o projekcie WAZkA7.22 MB